Jak si objednat zájezd

Jak si objednat zájezd

 

1.       Výběr zájezdu

Vyberte si z široké nabídky zájezdů v našem vyhledávači.  Nabízíme pouze zájezdy od prověřených a spolehlivých cestovních kanceláří. Všechny nabízené cestovní kanceláře mají sjednáno pojištění pro případ úpadku.

Svůj výběr můžete ovlivnit několika různými kritérii. Je možné si vybrat příslušnou zemi, výběr zájezdu omezit na určité datum, specifikovat maximální cenu zájezdu (za osobu) nebo zadat přímo název hotelu či ubytovací kapacity.  V záložce  „typ zájezdu“ je možné vybírat podle zaměření dovolené – pobytový zájezd u moře, poznávací, lázeňský, eurovíkend, dovolená na lodi apod.

 

2.       Objednání zájezdu

Pokud vás nabídka zaujme, stačí si vybrat příslušný termín, kliknout na „vybrat“ poté na záložku „ceník a objednávka“, kde vyberete příslušný pokoj, vyplníte vaše údaje, zadáte „nezávazně objednat“ a tím se objednávka odešle.

 

3.       Potvrzení zájezdu

Náš pracovník prověří co nejrychleji dostupnost zájezdu a bude vás co nejdříve informovat. Zájezdy jsou průběžně aktualizovány, ale může se stát ve  výjimečných případech, že vámi vybraný zájezd bude obsazen. V tomto případě vám rádi nabídneme jinou podobnou alternativu.

Po úspěšné rezervaci zájezdu vám zašleme k podpisu cestovní smlouvu, fakturu na zaplacení zálohy nebo celého zájezdu, všeobecné smluvní podmínky a pojištění proti úpadku příslušné cestovní kanceláře, která je pořadatelem zájezdu.

Podepsanou cestovní smlouvu prosím obratem zašlete na náš email: info@asic.cz nebo adresu : CA ASIC, nám.TGM 809, 46851 Smržovka.

 

4.       Platba zájezdu 

Zálohu nebo celý zájezd zaplaťte prosím v době splatnosti na účet uvedený na faktuře, případně můžete částku vložit hotově přímo na náš účet u kterékoli pobočky Komerční banky.  Je možné platit i v naší kamenné prodejně ve Smržovce.

Komerční banka, číslo účtu: 51-1012730267/0100

V případě objednání zájezdu na poslední chvíli je většinou potřeba uhradit služby okamžitě.

Uzavřením Smlouvy o zájezdu souhlasíte se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby vašeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které uvedete při objednání slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

5.       Cestovní doklady

Cestovní doklady nebo pokyny k odjezdu obdržíte cca 7-5 dní před odletem u leteckých zájezdů. V případě objednání pouze ubytování, jsou doklady většinou  k dispozici dříve.  Podklady zasíláme emailem, případně poštou na adresu. Záleží vždy na vzájemné dohodě.

 

 

 Přejeme vám příjemně strávenou dovolenou a mnoho krásných zážitků !