Výhodné a kvalitní cestovní pojištění do Evropy i celého světa.

Cestovní pojištění

Máte už sbaleno na cestu k moři, za poznáním, na lyže nebo prostě jedete jen tak s batohem….?

Nezapomeňte si přibalit kvalitní cestovní pojištění.  Nabízíme vám cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovny,a.s. specialisty s dlouholetou znalostí  trhu.

Proč právě ERV Evropská pojišťovna? 

Je to jediná pojišťovna v ČR, která se specializuje pouze a výhradně na cestovní pojištění.  Proto může svým zákazníkům poskytnout prvotřídní servis, vlastní asistenční centrálu dostupnou po celém světě 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu.  Vstřícná a bezkonkurenčně rychlá on-line likvidace škod.

Komu se vyplatí ERV cestovní pojištění ?

Jednoduše všem. Nově nabízí výhodné pojištění pro mladé do 28 let, pro rodiny s dětmi, na cesty k moři, za poznáním, na lyže. Výhodné celoroční pojištění MultiTrip. Sami si zvolíte, zda chcete pojištění se spoluúčastí nebo bez ní, zda se pojistíte na zrušení cesty nebo dokoupíte ERV plus balíček zahrnující další opomíjená rizika, jako je zpoždění zavazadel, nevyužitá dovolená, zpoždění odjezdu atd. Pro náročné, pro aktivní a sportovní dovolenou včetně rizikových sportů je tu pojištění  Na maximum s ještě  vyšším pojistným plněním a nejlepší pojistnou ochranou.

Jak si cestovní pojištění sjednat?

Jednoduše online klikněte na odkaz ERV Evropské pojišťovny nebo nám zavolejte na tel.: +420 602 403 932, +420 483 302 968 nebo pište na email: info@asic.cz.