SPORTWELT - Zauchensee

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
SPORTWELT - Zauchensee - Rakousko - Salzbursko
SPORTWELT - Zauchensee
SPORTWELT - Zauchensee (Hotel) starstarstar
Doprava -
Strava -
TIP
Ubytování
a) 2 - lůžkové pokoje, některé s dětskou přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV (flat-screen), fén, balkon b) 2 - lůžkové rodinné pokoje se 2 dětskými přistýlkami, Spr.+WC, SAT/TV (flat-screen), fén, balkon
Poloha
Hotel Sportwelt se nachází v nadmořské výšce zhruba 1350 m.n.m. na břehu romantického jezera, asi 8 km od centra města. Vedle hotelu se nachází Magic centrum. Leží u dálnice asi 45minut od Salzburku. Hotel je ideální výchozí místo pro turistiku v oblasti Zauchensee-Alm, kam vás doveze za poplatek turistický autobus (zastávka 250 m od hotelu). Lanovka Gamskogel leží cca 300 m od hotelu. Okolo domu vede cyklostezka, v oblasti je celkem 200 km cyklotras a 195 km turistických chodníků.
Vybavení
vstupní hala s recepcí, posezením a úschovnou zavazadel, restaurace a salonek„Zirbenstüberl“, bar Sportweltbar, terasa, 2 výtahy, Wi-Fi, úschova kol. Pro děti: dětský koutek a herna, dětské hřiště. Wellness: finská sauna, biosauna, pára, infrakabina, odpočinková místnost, posilovna. Na objednávku masáže.
STRAVA
PLNÁ PENZE - snídaně (7:30 - 10:00): bohatý a pestrý snídaňový bufet s rohlíky, sušenkami, vícezrnným chlebem, s více druhy marmelády a medem, salámy, šunkou a slaninou, vejcem naměkko, s čerstvou ovocnou šťávou, müsli, cornflaky, mlékem, čerstvým ovocem a nápoji. - oběd „lehký oběd“: Salátový bufet (cca 3 druhy), sýrový a salámový talíř, velký výběr chleba. Z teplých jídel pak např.: energetické polévky, těstoviny, kaiserschmarrn, klobása, gröstel, karbanátky, sekaná s kaší a tak dále. - obědový balíček v den odjezdu (nebo během týdne - nutné nahlásit dopředu: Host si může sám dopředu sestavit obědový balíček. Balíček se skládá z: 2x houska, 1x sladkost, 1 nápoj a 1 kus ovoce. Pokud host v den příjezdu přijde před 12.30 hod a bude čerpat oběd i v den příjezdu, pak nemá nárok v den odjezdu na obědový balíček. - večeře: Tříchodové menu (výběr z min. 2 hl. jídel) a salátový bufet. Děti mají možnost si vybrat i z menu pro dospělé. - včetně nealkoholických nápojů k obědu a k večeři.
DALŠÍ SLUŽBY
Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti), Hotel přijímá tyto karty (informativní údaj): Maestro
DÍTĚ
Až 2 děti do 2,99 let na přistýlce se stravou ZDARMA. Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 plně platících osob. JEDU SÁM s DĚTMI: - v 2 -lůžkovém pokoji slevy pro děti v doprovodu 1 dospělé osoby (tento typ pobytu na ověření)
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
jezero Zauchensee (u hotelu) - koupání, vodní sporty, nebo lázně Amadé v Altenmarktu (tobogány, skluzavky) (cca 10 km) Termální lázně THERME AMADÉ (cca 15 min jízdy od hotelu) - areál termálních bazénu vč. sauny, tobogánů.
Parkování
zdarma (dle dostupnosti)
POBYT SE ZVÍŘETEM
12 Eur /den (bez krmení) - nutné dopředu ověřit. Pes povolen pouze ve 2 -lůžkovém pokoji
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje do 10.00 hod a obědovým balíčkem v den odjezdu.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: Wellness: (denně od 14:30 do 19:00 hod): - Finská panormatická sauna - Biosauna - Parní lázeň - Infračervená kabina - Relaxační místnost s výhledem na hory Dále zdarma: Wlan v hotelu, Fitness (7:00 - 21:00 hod), stolní tenis, parkování
REKREAČNÍ POPLATEK
1,1 Eur / osoba od 15 let /den
AKČNÍ NABÍDKA
HOTEL VHODNÝ PRO RODINY S DĚTMI - nově i pobyty na 3 a 4 NOCI
PROČ K NÁM ?
Proč hotel Sportwelt Zauchensee - hotel leží jen 100 m od jezera Zauchensee - vedle hotelu na nachází Magic centrum (atrakce pro děti) -

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.